Logistiek Medewerker Verdeling
Pick jij onze mooie bloemen en zorg jij ervoor dat er twee miljoen bloemen per dag op de goede plek verzameld worden? Orders picken bij de mooiste bloemenexporteur, OZ-Hami!
Even voorstellen
Wat is er leuker dan werken met de mooiste bloemen van de wereld? Bij OZ-Hami, 1 van de grootste bloemenexporteurs in Nederland, mogen we hier iedere dag van genieten. Onze passie voor bloemen delen we graag met iedereen: van collega’s tot kwekers. En we brengen dat met succes over aan bloemengroothandels en bloemisten in meer dan 50 landen. Samen kom je verder dan alleen, en met dit motto vormen we een sterk team waar iedereen tot bloei komt.
Nieuwsgierig geworden? Bekijk hieronder onze bedrijfsvideo!
Wat ga je doen?
Een orderpicker (verdeler) bij OZ-Hami is de duizendpoot van het bedrijf. In de ochtend zorg je dat alle orders in de koelcel gepickt worden en op onze 4.5km lange legendarische baan gaan. Met muziek op de achtergrond pick jij de meest uiteenlopende bloemen en voorzie jij ze van een klantspecifiek label. In de middag, als het pickproces klaar is, moet de voorraad geteld worden en ga je nog even met andere collega’s op een andere afdeling aan de slag!
Als multitasker ga je met muziek op de achtergrond als volgt te werk in onze koelcel:
- Je pickt orders en zet die op ons interne lopende bandsysteem
- Je bewaakt de voorraadbetrouwbaarheid (tellen)
- Je ondersteunt andere afdelingen om de orders tijdig compleet te krijgen
Wij vragen
Als Verdeler/Orderpicker verwachten we dat je:
- Accuraat bent (juiste aantallen en bloemen picken)
- Leergierig bent
- Flexibel bent in werktijden (soms vroeg, soms laat…)
- Nederlands (of Engels) spreekt
- Zin hebt om bij het mooiste bloemenbedrijf van Nederland te werken
Wij bieden
Je kunt bij ons als parttimer of fulltimer aan de slag, waarbij je volledig wordt opgeleid tot volwaardig bloemenorderpicker (verdeler). Verder bieden wij:
- Geld: een salaris wat door ervaring, kennis en kunde kan oplopen
- Extra beloningen als we positief draaien
- Vakantiedagen (25 op fulltime basis) + geld om daar uit te geven (8%)
- Een extra vrije dag eens in de 2 a 3 weken
- Flexibiliteit in werktijden en werkdagen: soms vroeg beginnen en vroeg klaar (15:00 uur) en soms kun je lekker uitslapen
- Mogelijkheid tot opleidingen van onze eigen academie + doorgroeimogelijkheden.
- Leuke secundaire voorwaarden, zoals door het jaar heen borrels en presentjes
En uiteraard de mooiste bloemen met korting!
Sollicitatieproces
Heb jij de ambitie die wij zoeken of ken je iemand die deze uitdaging aan wil gaan? Reageer dan snel via de onderstaande “Solliciteer direct” button!
Hoe ons sollicitatieproces er precies uitziet? Dat zit zo:
- Telefonische intake door de recruiter van OZ-Hami
- Eerste sollicitatiegesprek met teamleider verdeling en recruiter
- Meeloopdag om zelf mee te maken hoe een dag als logistiek medewerker verdeling eruit ziet
- Referentie check (optioneel)
- Een passend aanbod!
Word jij enthousiast van deze vacature en heb je logistieke ervaring?
Soliciteer dan vandaag nog!

-
Brian Grolman
- Corporate recruiter
- 06-82244464
- [email protected]